Jak działamy?


W dniu 14.03.2017 uruchomiliśmy wersję 1.0 serwisu. Dopłata do odszkodowania z AC i OC to główny temat, któremu poświęcony jest nasz serwis.

Nasza strona oferuje możliwość zapoznania się z problematyką dopłaty do odszkodowań z polis OC i AC. W większości przypadków, jeżeli występuje szkoda i klient zakładu ubezpieczeń zdecydowany jest na wypłatę odszkodowania w formie gotówkowej ( tzn. nie decyduje się na formę bezgotówkową i naprawę auta w warsztacie lub autoryzowanym serwisie obsługi) odszkodowania jest zaniżone. Dopłata do odszkodowania  więc jest możliwa, a my oferujemy pomoc w jej uzyskaniu.

Jak działamy? To dość proste. Po prostu po wypłacie środków przez ubezpieczyciela klientowi oferujemy zakup wierzytelności klienta za określoną sumę pieniężną. Klient ma podwójną korzyść , tj. po pierwsze otrzymał już środki pieniężne od ubezpieczyciela, po drugie otrzymuje dopłatę od Nas. My następnie ze swoich środków robimy nową wycenę szkody i kierujemy sprawę na nowo do ubezpieczyciela. Często spotykamy się z ubezpieczycielem w sądzie i dochodzenie roszczeń trwa około roku. Klient ma tę korzyść, że nie musi czekać na środki, dostaje je on Nas w ciągu kilku dni.

Oczywiście ktoś może powiedzieć, że sam może zlecić wycenę i oddać sprawę do sądu i wtedy dostanie lepsze odszkodowanie. Oczywiście tak, ale ponosi sam koszty wyceny ( 300-500 zł) , koszty sądowe i prawne ( 400-1000 zł) i ponosi ryzyko, że sprawę przegra. Dodatkowo musi czekać na środki od 4 miesięcy do roku czasu.

Wydaje nam się, że oferujemy bardziej korzystne rozwiązanie dla klienta, tj. płacimy mniej niż klient mógłby otrzymać po wygraniu sprawy sądowej, natomiast klient zyskuje czas ( bo wpłatę ma w ciągu 10 dni roboczych od podpisania umowy) i nie ponosi żadnego ryzyka przegrania sporu z ubezpieczycielem.

Resumując, zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem. Jest on prosty i intuicyjny, składa się z trzech stron , tj. Dopłata, gdzie jest informacja o procesie, jak dopłata jest możliwa do uzyskania, Kalkulator, gdzie jest informacja o wysokości możliwej dopłaty i Wniosek , gdzie jest możliwość złożenia wniosku o dopłatę.

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *